Konkurs na najlepszą pracę dyplomową – ogłoszenie wyników 47 edycji

W imieniu Zarządu Oddziału SITK RP w Krakowie serdecznie zapraszam Państwa na uroczyste ogłoszenie wyników 47 edycji „Konkursu na najlepszą pracę dyplomową I i II stopnia w dziedzinie transportu dla absolwentów wyższych uczelni Krakowa”, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2020 r. (czwartek) o godzinie 16.00. Na spotkanie zapraszamy Autorów prac, Promotorów, Kapitułę Konkursu i Gości.

Uroczysta Gala ogłoszenia wyników w ubiegłych latach odbywała się w miesiącu czerwcu, w historycznej Sali Senackiej Politechniki Krakowskiej, z udziałem m.in. JM Rektora PK. Ze względu na zaistniałą od wiosny br. sytuację pandemiczną i małe prawdopodobieństwo poprawy w najbliższym czasie a jednocześnie dbałość o bezpieczeństwo Uczestników spotkania, w tym roku odbędzie się ono wyjątkowo w trybie online.

Spotkanie przeprowadzone będzie z wykorzystaniem platformy WEBEX. Zgłoszeni Uczestnicy otrzymają na adres mailowy zaproszenie z linkiem umożliwiającym przyłączenie się do spotkania.

Poniżej kilka przydatnych informacji.

  1. Do obsługi programu niezbędne są mikrofon i głośnik, a w celu widoczności transmisji również kamera.
  2. W celu instalacji programu przesyłam link https://www.webex.com/. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zainstalowanie programu.
  3. W celu otrzymania zaproszenia prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do biura Oddziału w terminie do 3 listopada br. do godz. 12.00 wraz z podaniem adresu email (ewentualnie również nr telefonu, który może być przydatny w przypadku kłopotów z przyłączeniem do spotkania).
  4. Na podany adres email w terminie do 5 listopada do godz. 12.00 zostanie wysłane zaproszenie z programu Webex. Jeśli ktoś z Państwa mimo zgłoszenia chęci uczestnictwa, nie otrzyma zaproszenia prosimy o kontakt telefoniczny.
  5. Aby przyłączyć się do spotkania należy tuż przed spotkaniem kliknąć przycisk Start Meeting.

Powiazane tresci