Pokaz pracy pociągu do potokowej wymiany nawierzchni kolejowej (PUN)

dsc_1209-1024x576 Koło Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP działające przy Przedsiębiorstwie Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie oraz Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zapraszają na:

 Pokaz pracy pociągu do potokowej wymiany nawierzchni kolejowej (PUN).

W ramach pokazu będzie możliwość zobaczenia pracy PUN-a, zapoznania się z jego budową i działaniem oraz wykonania zdjęć i filmów.  

Data pokazu: 24 czerwca 2016 r. (piątek, godziny przedpołudniowe), Lokalizacja: linia kolejowa nr 138, odcinek: Nowy Bieruń – Mysłowice Brzezinka, rejon stacji Imielin, Transport uczestników z Krakowa na miejsce pokazu i z powrotem: po stronie organizatorów. 

Szczegóły dotyczące wyjazdu autobusu z Krakowa (godzina i miejsce) zostaną podane w kolejnym komunikacie. Z uwagi na to, że mamy jeszcze wolne miejsca, osoby zainteresowane proszone są przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: k.gawlowski@pnuikkrakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2016-06-17. 

Udział w pokazie dla członków SITK jest bezpłatny. W razie zainteresowania naszą propozycją nie wykluczamy w przyszłości zorganizowania pokazu pracy innych maszyn torowych. 

z poważaniem Konrad Gawłowski 

Przewodniczący Koła SITK RP przy PNUIK Kraków

 

Print Friendly, PDF & Email

Powiazane tresci