Spotkanie grillowe Oddziału – świętowanie ERNESTÓW i nominacji do nagrody

W dniu 18 września 2017 roku w ogrodzie siedziby Oddziału przy ul. Siostrzanej – „Pod Wiatą” odbyło się spotkanie poświęcone świętowaniu nagród w konkursie ERNESTY za rok 2016, którymi uhonorowani zostali przedstawiciele naszego Oddziału. W spotkaniu uczestniczyli laureaci nagrody, Członkowie Zarządu Oddziału, przewodniczący kół, Członkowie Honorowi SITK oraz zaproszeni goście.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu są: kol. Marek Błeszyński, który zdobył nagrodę w kategorii najaktywniejszy działacz w dziedzinie kolejnictwa i kol. Grzegorz Dyrkacz, który zdobył nagrodę w kategorii najaktywniejszy działacz w dziedzinie transportu. Nominację do nagrody w kategorii najlepszy Klub Seniora uzyskał Oddziałowy Klub Seniora, a nominację dla najlepszego Oddziału uzyskał Oddział w Krakowie.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie statuetek ERNESTA miało miejsce w dniu 07 września 2017 roku, podczas uroczystego spotkania Zarządu Krajowego z Członkami Honorowymi.

Świętowanie tegorocznych nagród odbywało się w miłej atmosferze, przy smacznych grillowych potrawach przygotowanych przez koleżanki z biura Oddziału. Niespodzianką były smaczne domowe ciasta – wypiek własny kol. Grzegorza Dyrkacza.

Drugą niespodziankę przygotował kol. Marek Błeszyński, który obdarował karykaturą swojego autorstwa kol. Alicję Bazarnik.

 

Opracowanie: Janina Mrowińska

Zdjęcia: Janusz Bzowski

Print Friendly, PDF & Email

Powiazane tresci