Spotkanie grillowe Oddziału – świętowanie Ernestów i nominacji do nagrody

grill

W dniu 3 lipca 2015r.  w ogrodzie siedziby Oddziału – „Pod Wiatą” odbyło się spotkanie poświęcone świętowaniu nagród w konkursie Ernesty za rok 2014, którymi uhonorowani zostali przedstawiciele naszego Oddziału. W spotkaniu uczestniczyli laureaci nagrody, przewodniczący kół oraz zaproszeni goście: JM Rektor Politechniki Krakowskiej prof. Kazimierz Furtak oraz Przewodnicząca Krajowego Klubu Seniora – kol. Teresa Baumann z Oddziału w Poznaniu.

 

Laureatami tegorocznej edycji konkursu są:  kol. A.Szarata, który zdobył nagrodę w kategorii najlepszy transportowiec, Oddziałowy Klub Seniora, który zdobył nagrodę jako najlepszy klub seniora w całym SITK oraz kol. Mariusz Szałkowski, który decyzją Zarządu Krajowego SITK RP uhonorowany został Super Ernestem za całokształt działalności na rzecz Stowarzyszenia. Nominację do nagrody w dziedzinie najlepszy drogowiec uzyskała kol. Beata Toporska.

Świętowanie tegorocznych nagród odbywało się w miłej atmosferze, przy smacznych grillowych potrawach przygotowanych przez koleżanki z biura Oddziału.

Print Friendly, PDF & Email

Powiazane tresci