Władze

Władze Zarządu Oddziału wybrane na kadencję 2010-2013

Lp.

Nazwisko

Imię

Funkcja

Adres e-mail

1.

SZAŁKOWSKI

MARIUSZ

Prezes

mszalkow@mpk.krakow.pl

2.

Kollbek

Andrzej

Zastępca Prezesa

kollbek@interia.pl

3.

Błeszyński

Marek

Wiceprezes ds. kolejnictwa

anmarc@op.pl

4.

Mrowińska

Janina

Sekretarz

mrowinska@sitk.org.pl

5.

Schwertner

Danuta

Zastępca Sekretarza

dschwer@pk.edu.pl

6.

Franek

Łukasz

Skarbnik

lfranek@pk.edu.pl

7.

Bryksy

Anna

Członek Zarządu

bryksya@interia.pl

8.

Hydzik

Jerzy

Członek Zarządu

jh31@wp.pl

9.

Reszczyk

Anna

Członek Zarządu

anna.reszczyk@wp.pl

10.

Szarata

Andrzej

Członek Zarządu

aszarata@pk.edu.pl

11.

Hydzik

Tomasz

Z-ca Członka Zarządu

thydzik@wp.pl

W pracach Zarządu zgodnie ze statutem uczestniczy również

 

Nazwisko

Imię

Funkcja

Adres e-mail

 

Szeliński

Marian

Prezes Honorowy

 

Skład Komisji Rewizyjnej na kadencję 2010-2013

Lp.

Nazwisko

Imię

Funkcja

Adres e-mail

1

Schumacher

Zofia

Przewodnicząca

z.schuma@onet.pl

2

Nędza

Karol

Zastępca Przewodniczącego

k.nedza7@upcpoczta.pl

3

Puchała

Maciej

Sekretarz

m_puchala@wp.pl

4

Jarosz

Czesław

Członek

 

5

Marzec

Zbigniew

Zastępca członka

 

Skład Sądu Koleżeńskiego na kadencję 2010-2013

Lp.

Nazwisko

Imię

Funkcja

Adres e-mail

1

Dziedzic

Jan

Przewodniczący

 

2

Cieśliński

Janusz

Zastępca Przewodniczącego

cieslinski@pk.edu.pl

3

Żakowska

Lidia

Sekretarz

lzakowsk@usk.pk.edu.pl

4

Maniewski

Stefan

Zastępca członka

 

5

Dudek

Marian

Zastępca członka

 

 

Przedstawiciele Oddziału w Sekcjach i Klubach Krajowych SITK na kadencję 2010-2013:

Krajowa Sekcja Drogowa – Halina Rogowska, Iwona Draus, Stanisław Pletnia

Krajowa Sekcja Kolejowa – Marek Błeszyński, Zbigniew Marzec, Józefa Majerczak, Andrzej Mutka, Karol Nędza

Krajowa Sekcja Lotnicza – Czesław Jarosz

Krajowa Sekcja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Łukasz Franek

Krajowej Sekcji Komunikacji Miejskiej – Piotr Dera

Klub Miłośników Historii i Zabytków Transportu – Jerzy Hydzik –przewodniczący, Anna Bryksy – sekretarz

Print Friendly