Zawody strzeleckie na Pasterniku

W dniu 26 września 2017 roku na strzelnicy Pasternik w Krakowie odbyły się IV Mistrzostwa Strzeleckie Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Krakowie o Puchar Przewodniczącego Rady. W zawodach rywalizowało czternaście trzyosobowych drużyn reprezentujących MOIIB oraz oddziały stowarzyszeń naukowo – technicznych. Celem zawodów była popularyzacja tej formy rywalizacji, wyłonienie mistrzów strzelectwa sportowego i integracja członków Izby. Zawody rozegrano w trzech konkurencjach, wg regulaminu określającego zasady bezpieczeństwa.

Kulminacyjnym punktem imprezy było ogłoszenie wyników przez Sędziego Głównego i wręczenie laureatom dyplomów i pucharów w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej w poszczególnych konkurencjach w klasyfikacji open.

Nasz Oddział reprezentowany był przez trzyosobową drużynę w składzie: Maciej Mądro i Tomasz Osiński z Koła w GDDKiA Oddział w Krakowie oraz Krzysztof Urbański z Koła w GDDKiA Rejon Kraków.

Miło nam poinformować, że Koledzy reprezentujący Oddział SITK w Krakowie zostali laureatami I nagrody w drużynowym pojedynku strzeleckim (pucharowe rozgrywki, karabinek Ksp). Ponadto zajęli czwarte miejsce drużynowo w konkurencji trójbój (pistolet Pcz + karabinek Ksp + karabinek kałasznikowa Ak47). W klasyfikacji indywidualnej nasi Koledzy też osiągnęli sukcesy. Krzysztof Urbański zdobył trzecie miejsce w konkurencji karabinek sportowy (Ksp).

Serdecznie gratulujemy!

Opracowanie: Janina Mrowińska

 

 

 

 

 


Powiazane tresci